Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi

Written by

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi

głęboko relaksujący, rozgrzewający zabieg …najlepszy sposób na pozbycie się stresu !

foto1

Masaż kamieniami wulkanicznymi jest zabiegiem, który swój dobroczynny wpływ na organizm zawdzięcza unikalnemu połączeniu: masażu, termoterapii, aromaterapii oraz biostymulacji.

Za ojczyznę masażu gorącymi kamieniami uważa się Indie, gdzie zabiegi tego rodzaju wykonywano w celu rytualnego oczyszczenia już 5000 lat temu. Wpływ gorących kamieni na łagodzenie różnego rodzaju bólów znano też w Starożytnym Rzymie.

Skumulowana w kamieniach energia cieplna przekazywana jest do ciała pacjenta, wprowadzając go w stan błogiego relaksu. Dodatkowym elementem zabiegu są bodźce zapachowe, dzięki zastosowaniu naturalnych olejków eterycznych. Ich właściwy dobór wyzwala szereg pozytywnych reakcji w organizmie, wzmacniając efekt końcowy. Biostymulacyjny charakter zabiegu zapewnia zastosowanie kamieni półszlachetnych, które stymulują przepływ energii płynącej w kanałach energetycznych ciała, zwanych meridianami.

Masaż wpływa na:

skórę
ułatwia oddychanie skórne
poprawia odżywianie skóry
przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych
poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd
pomaga zwalczać cellulitis

tkankę mięśniową
zwiększa zdolność mięśni do pracy
poprawia napięcie i elastyczność mięśni
regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym

układ krwionośny i limfatyczny

poprawia pracę układów (gimnastyka naczyń)
ułatwia odpływ krwi żylnej
zmniejszając opór krwi w tętnicach ułatwia pracę serca

układ nerwowy
działa uspokajająco i relaksująco
łagodzi objawy stresu

foto2

Masaż kamieniami można polecić każdemu…Jednemu przyniesie odprężenie, a drugiemu ulgę w dolegliwościach. Szczególnie warto mu się poddać, jeżeli dokuczają choroby stawów, bóle szyi i kręgosłupa. Kamienna terapia pomaga doładować wewnętrzne akumulatory wszystkim osobom przemęczonym i zestresowanym. Wystarczy jeden zabieg, aby poczuć się jak młody bóg, pozbyć się bezsenności, smutku i przygnębienia czy też poczucia bezradności, przytłoczenia codziennymi kłopotami.

Zapraszamy !!!